Entry-header image

“Atvērtās dienas laukos 2022” Jaunmoku pilī

Atvērtās dienas laukos

Piedaloties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” organizētajā pasākumā “Atvērtās dienas laukos 2022”, kas norisināsies 4.jūnijā, arī Jaunmoku pilī ir iecerētas vairākas aktivitātes visā dienas garumā.

Plkst. 11:00 un 14:00 esiet laipni gaidīti pieredzēt īpašu programmu “Tējas dārzs Tavā kabatā”. Iespēja iepazīt dažādas zāļu tējas, kas augušas tepat Jaunmoku pils tēju dārzā. Doties pastaigā pils parkā gida pavadībā. Iespēja salasīt sev turziņā tējas zāles, kuras šķiet saistošas, tādējādi veidojot savu īpašo tēju buķeti, ko varēs paņemt līdzi un malkot mājās. Tāpat tiks organizēta arī radošā darbnīca. Iespēja izgatavot aproci vai dekoru no dabas materiāliem, tēju zālēm kā arī zāļu tēju degustācija. Programmas cena vienai personai ir EUR 5.00. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa telefonu 26187442 vai rakstot uz info@jaunmokupils.lv. Piesakoties, lūgums, norādīt vēlamo laiku. Biļetes iepriekš un pasākuma dienā nopērkamas Jaunmoku pils Informācijas centrā.

Visas dienas garumā pieejama Jaunmoku pils muzeja apskate, pieejams audiogids (LV,RU,ENG,LT), orientēšanās pilī un pils parkā, makšķerēšana ar seno laiku makšķerkātu, izbrauciens ar laivu pa dīķi, velonoma un 2 velomaršruti.

Jaunmoku pils Muižas ēkā darbosies restorāns “CORNER’s”, piedāvājot īpašu, sezonālu ceļojumu bagātīgajā ēdienu garšu pasaulē.

Jaunmoku pils apmeklētājiem ir atvērta katru dienu! Uz drīzu tikšanos pilī!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?