Entry-header image

Japānas Deco Clay Craft Academy pasniedzējas Madaras Boldiševičas Tomsones jaunākā izstāde – “Ziedi” Jaunmoku pilī

Jaunmoku pils Freimaņa zālē no 20. jūlija līdz 31. augustam būs skatāma novērtētās mākslinieces un Japānas Deco Clay Craft Academy pasniedzējas Madaras Boldiševičas Tomsones izstāde “Ziedi”, kas harmoniski apvieno gan dabu, gan mākslu un ir radīta ar  moto “Ziedi un rotājies”. 

Apmeklētāji varēs aplūkot detalizēti un virtuozi izstrādātas dabīgo ziedu rotas, kā arī polimērmālā Deco Clay veidotas rotu kompozīcijas, savelšu gredzenus, dažādus dekorus un pat “gardas” tortes maketu, rotātu ar ziediem – šoreiz gardums veidots no polimērmateriāla. Izstāde iedvesmos viesus uz radošu ideju lidojumu arī savu svētku vai svinību galda dekorēšanai. 

Māksliniece ar šīs izstādes starpniecību izglīto skatītāju par ziedu darināšanas mākslu. Viņas darbi demonstrē polimērmateriāla Deco Clay plašās iespējas. Ar materiālu ir viegli strādāt, jo darba procesā nav nepieciešama termiskā apstrāde, un tas izžūst 24 stundu laikā, kā rezultātā tiek iegūts viegls, izturīgs un apburošs ziedu dizains.

Izstāde “Ziedi” ir ne tikai par galaproduktu, bet arī par aizraujošu, šo unikālo mākslas darbu tapšanas procesu. Tas ietver rūpīgu ziedu atlasi un apstrādi no vietējām saimniecībām un Madaras piemājas dārza, katras polimērmāla detaļas slīpēšanu un lakošanu, lai saglabātu zieda krāšņumu un piešķirtu ornamentam mirdzošu, caurspīdīgu apdari.

Smalko darbu autores absolvētā Deco Clay Craft Academy, kuru 1981. gadā Japānā nodibināja Kazuko Miyai, piedāvā apgūt meistarību ziedu un skulpturālu miniatūru veidošanai, izmantojot unikālu polimērmāla veidu. Akadēmija turpina izaugsmi, organizējot izstādes un meistarklases, kas rada interesi māksliniekos un radošo hobiju lietpratējos no visas pasaules. 

Pils apmeklētāji tiek aicināti izbaudīt dabas un šo detalizēto mākslas darbu mijiedarbību. Ziedu rotas var iegādāties studijā “Madeira Flowerland’’ Jelgavā, Raiņa ielā 19 vai arī veikt pasūtījumu, rakstot sociālajos tīklos.

Ieejas maksa izstādē pēc pils muzeja cenrāža. 

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?