fbpx
Entry-header image

Jaunmoku pils aicina piedalīties akcijā “Apceļo Latvijas pilis un muižas 2024”

Jaunmoku pils un Latvijas Piļu un muižu asociācija arī šogad aicina piedalīties akcijā “Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2024” un no 1. jūnija līdz 26. oktobrim doties iepazīt 63 kultūrvēsturiskos objektu visā Latvijā. Akcijas laikā ceļotājiem ir iespēja krāt zīmogu burtus, kurus var saņemt vai atrast katrā no kultūrvēsturiskajiem objektiem. Aktīvākie ceļotāji, kas no sakrātajiem burtiem būs atminējuši vārdus un sakrājuši vismaz 10 burtus, būs iespēja piedalīties balvu izlozē.  

Jaunmoku pilī zīmodziņu var saņemt, apmeklējot muzeju un ekspozīcijā atrodot akcijas norādi par Jaunmoku pilī noslēpto burtu. 

Akcijas mērķis - Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma – muižu, piļu, pilsdrupu, cietokšņu un parku – vērtību apzināšana un popularizēšana, iesaistot ceļotājus aktīvā Latvijas vēsturisko zemju apceļošanā, akcentējot saglabātā kultūras mantojuma vēsturisko vērtību un vietējā tūrisma daudzveidīgumu, unikalitāti un veicinot objektu atpazīstamību, iepazīšanu un to izzināšanu.  Tajā šogad piedalās 63 kultūrvēsturiskie objekti. 

Ceļotāju uzdevums – viesoties akcijas dalībnieku objektos un par to saņemt kontrollapā atzīmi ar burtu vai meklē burtu dabā. Akcijas laikā ir iespēja sakrāt 63  burtus, kas veido dažādus ar arhitektūru un mākslu saistītus terminus. Par katru atminēto vārdu būs iespēja ik mēnesi piedalīties balvu izlozē, bet ar sakrātiem vismaz 10 burtiem būs iespēja iegūt ielūgumu uz akcijas noslēguma pasākumu un piedalīties akcijas noslēguma balvu izlozē. 

Akciju organizē Biedrība “Latvijas Piļu un muižu asociācija” (LPMA). Sīkāk par akciju www.pilis.lv.  

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?