fbpx
Entry-header image

Jaunmoku pils aicina uz literāli muzikālu piedzīvojumu “Sajūtu spēles”

25. novembrī plkst.19:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē notiks pianista Andreja Osokina un aktiera Gundara Āboliņa literāli muzikāla kompozīcija “Sajūtu spēles”. Koncertā, kurā harmoniski mijiedarbosies klaviermūzika ar dzeju un ikviens skatītājs varēs sajust gaisā virmojošās īpašās sajūtas.

Koncerts norisināsies divās daļās. Pirmajā daļā izskanēs ukraiņu un latviešu komponistu klaviermūzika, mijoties ar dzeju no mūziķa un sajūtu kolekcionāra Ainara Kneša jaunā krājuma “Nespēlētie teksti”. Pianists Andrejs Osokins atskaņos komponistu Jāņa Mediņa, Jāzepa Vītola, Ādolfa Skultes, Volfganga Dārziņa, Valentīna Silvestrova klaviermūziku un paša pianista īpaši koncertam sagatavotas jaunas klavieru improvizācijas.

Kompozīcijas otrajā daļā skanēs vācu komponista Roberta Šūmaņa romantiskas, krāšņas un temperamentīgas klaviermūzikas pērles, kā arī Jāņa Grota dzejoļu cikls “Pēra Ginta vēstules Solveigai”, kas radīs savdabīgu muzikāli literāru saraksti. Mūzika un dzeja, klavieru skaņa un cilvēka balss veidos dialogu, kas atstās uz skatītājiem neatkārtojamu iespaidu.

Gundara Āboliņa un Andreja Osokina pirmā satikšanās uz skatuves notika šīs vasaras sākumā A. Osokina Brīvības festivāla Ukrainai laikā, kad abi mākslinieki izveidoja programmu “Sajūtu spēles” ar Ainara Kneša dzeju. Sadarbībā ar “Ola Foundation” šī iecere tika bagātināta ar Roberta Šūmaņa romantisko klaviermūziku un Jāņa Grota dzeju.

Koncerta biļetes pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cenas: 15 un 20 EUR.

Pirms koncerta un starpbrīdī Atpūtas zālē darbosies kafijas bārs, kurā varēs baudīt uzkodas un dzērienus.

Iespējams arī rezervēt galdiņu gardai maltītei, iepriekš piesakot pa t. 26187442 vai info@jaunmokupils.lv.

! Iegādājoties koncerta biļetes un, veicot rezervāciju Jaunmoku pils mājas lapā, nakšņošanai viesnīcā 25.11.2023, ievadot kodu SAJUTUSPELES, iegūsti 10% atlaidi nakšņošanai. Rezervē šeit: Jaunmoku pils viesnīca Tukuma novadā

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?