Entry-header image

Jaunmoku pils aicina uz Randiņu muzejā

Laikā no 10. līdz 14. februārim Jaunmoku pils aicina pārus atzīmēt mīlestības svētkus, piedaloties pasākumā “Randiņš muzejā”. Īpaši radīta atmosfēra, aktivitāšu ceļvedis un kino ļaus kopābūšanai pārtapt par izglītojoši izklaidējošu atpūtas piedzīvojumu.

Mīlestības svētkiem veltītās aktivitātes tiks izvietotas pa visu Jaunmoku pili – zālēs, salonos un Meža muzejā. Katram pārim/ģimenei tiks iekārtota sava randiņa bāzes vieta tā, lai muzeja apmeklētāji justos ērti un mājīgi – kā randiņā. 

Randiņš muzejā piedāvās pāriem (arī pāriem ar bērniem) izklaidējoši – izglītojošas aktivitātes par vēstures liecībām un kultūras mantojumu Tukuma novadā, t.sk. par Jaunmoku pils muzeju, taču vienlaikus formātu pielāgojot ierastajām tradīcijām randiņos.

Roku tējas kokteiļu jaukšanā varēs izmēģināt aktivitātē “Tējas dārza noslēpumi”. “Pasta balodītis” piedāvās ļauties sapņaini romantiskai noskaņai, sniedzot iespēju viens otram nosūtīt ar roku rakstītu vēstījumu vai pat atzīšanos siltākajās jūtās. Neiztikt arī bez noslēpuma atmosfēras – piemēram, ,,Dizainera noslēpumi” palīdzēs atklāt skūpsta krāsu.  Programmā būs pieejamas arī tādas aktivitātes, kā “(Ne)zāģē mani!”, ,,Tu mana lapsiņa, es tavs buciņš”, ,,Iesim mežā!”, ,,Mīlestības rododendrs” un citi mīlestības sajūtu atklāšanai veltīti notikumi. 

Noslēgumā pils Torņa zālē randiņa dalībnieki varēs ienirt kino dzīlēs, skatoties režisora Matīsa Kažas romantisko komēdiju, vesternu “Kur vedīs ceļš” (Wild East, 2021). Filma skatītājus vedīs atpakaļ uz 19. gadsimta otro pusi, kad no baltvācu barona muižas īsi pirms kāzām pazūd topošā līgava. Barona rokaspuiši, valsts kriminālizmeklētājs, ungāru kovbojs un citi varoņi dosies ceļā, lai pazudušos jauniešus atrastu, jo Eva, kā izrādās, ir lielu bagātību mantiniece.

Randiņš muzejā notiks piecos laikos – 10. februārī pl. 18.00 – 21.00, 11. februārī pl.14.00 -17.00 un 18.00 – 21.00, 12. februārī pl. 14.00 – 17.00, 14. februārī pl. 18.00 – 21.00. Katrā laikā pieejams ierobežots vietu skaits. Randiņu laiki ir jārezervē iepriekš –

 https://jaunmokupils.lv/veikals/randins-muzeja-jaunmoku-pili/

Iepriekš piesakot, Randiņam muzejā būs iespēja piešķirt īpašu romantisku noskaņu, izvēloties kādu no papildu iespējām*:

  • pasūtīt  Ziedu pušķi – sākot no 20.00 EUR;
  • baudīt ģimenes zīmola “MADA” gardumu izlasi (iepriekš pasūtot), atspirdzinošus un veldzējošus dzērienus; 
  • apskatīt pils apkārtni, dodoties izbraucienā Zirga pajūgā – pieejams tikai 10.02., 11.02., 12.02. laikā 14.00 -17.00 (15 min.) 26.00 EUR; 
  • piedalīties individuālā pāra foto sesijā, fotogrāfs Uģis Grantiņš, 15 min. 20.00 EUR;
  • izkalt sudraba vai alumīnija Laimes monētu – (alumīnija) 1.50 EUR, (sudraba) 25.00 EUR.
  • nakšņot Jaunmoku pils viesnīcā – sākot no 55.00 EUR; 
  • apmeklēt pirtiņu vai baudīt divvientulību kublā – sākot no 150.00 EUR.

Pasākums pieejams bezmaksas, papildu pakalpojumi* pēc cenrāža.  

Pieteikšanās un laika rezervēšana – www.jaunmokupils.lv, papildu pakalpojumi sazinoties ar Jaunmoku pili pa t. 26187442 vai e-pastu: info@jaunmokupils.lv.

Projektu “Randiņš muzejā” īsteno Jaunmoku pils kultūrvēsturiskā kompleksa saglabāšanas un kultūras veicināšanas biedrība “ALEJA” sadarbībā ar SIA “Jaunmoku pils”. Projekts realizēts ar Tukuma novada pašvaldības finansiālu un Kurzemes Radio, laikraksta “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” informatīvu atbalstu.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Cart
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?