Entry-header image

Jaunmoku pils atklājusi vasaras sezonu un dārza terasi

Piektdien, 10. maijā, atklājot jauno dārza terasi un izziņojot lielākos vasaras notikumus – Latgaļu dienu – 29. jūnijā, Dārza svētkus – 21. jūlijā,  Jaunmoku pilī  notika vasaras sezonas atklāšana.  

Pulcējot medijus, influencerus un tuvākos sadarbības partnerus, sirsnīgā atmosfērā Jaunmoku pils valdes locekle Ievas Sīpola sniedza ieskatu vasaras sezonas aktualitātēs un notikumos.  

Šīs sezonas jaunums viennozīmīgi ir skaistā un estētiskā dārza terase, kurā omulīgā atmosfērā varēs baudīt ikdienas maltītes un svinēt īpašus notikumus. Ēdienkartē iekļauti tādi ēdieni kā brieža steiks, sams, brieža gaļas burgers, pašu gatavots saldējums un citi ēdieni. Kā atsaucās pirmie terases viesi, ēdiens un atmosfēra ir brīnišķīga, garšas tīras un dabiskas. Terase būs atvērta no trešdienas līdz svētdienai laikā no 12.00 līdz 20.00. Galdiņu rezervācija pa t. +37126187442.    

Atklāšanas pasākuma viesiem bija iespēja arī apmeklēt Jaunmoku pils muzeju un Latvijas medību trofeju izstādi, kā arī baudīt skaisto pils apkārtni. Pasākuma noslēgumā viesus priecēja muzikāls priekšnesums un garda maltīte no jaunās dārza terases ēdienkartes.   

Pasākumā tika arī uzsvērta unikālās neogotikas stils pērles un kultūrvēsturiskā pieminekļa – Jaunmoku pils – uzturēšanas un saglabāšanas darbu nozīmīgums. Vasaras sezonas sākumā norisināsies pils fasādes virsmas atjaunošanas un restaurācijas būvdarbi. Darbi norisināsies etapos, lai daļa no pils vienmēr būtu atklāta un pieejama apskatei.  

Vasaras sezonā Jaunmoku pils saviem viesiem piedāvās baudīt mierpilnu atpūtu, muzeja un tā ekspozīciju apskati, dažādas aktivitātes parkā, piemēram, makšķerēšana ar seno laiku makšķerkātu vai izbrauciens ar velo, dažādas muzeja programmas, kā arī iecienīto Izlaušanās spēli. Jaunmoku pils muzeja darba laiks vasaras sezonā būs no 9.00 – 19.00. 

Visas vasaras garumā notiks arī dažādi kultūras pasākumi – 18. maijā Muzeju nakts, 15. jūnijā – koncertprogramma “Violets”, kurā Ance Krauze un Zigfrīds Muktupāvels izpildīs Jāņa Lūsēna dziesmas ar Austras Skujiņas dzeju. 29. jūnijā jau otro gadu notiks “Latgaļu diena”, kurā būs iespēja baudīt latgaliskās kultūras un garšas svētkus. 7. jūlijā trešo reizi norisināsies starptautiskais baleta kamerfestivāls “Kurzemes klasika 2024”. Vasaras pilnbriedā – 21. jūlijā būs ikgadējie Dārza svētki. Tie būs tikšanās, satikšanās un atkalredzēšanas svētki. To noslēgumā būs SHIPSEA koncerts pils parkā.   

Sadarbībā ar biedrību Tukku Magi 2. – 4. augustā šogad pirmo reizi notiks Starptautiska izstāde jeb Rotu parāde, kuras laikā tiks popularizēta laikmetīgo rotu māksla.

Vasaras sezona Jaunmoku pilī ir atklāta! Uz tikšanos! 

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?