Entry-header image

Jaunmoku pils komanda izsaka pateicību valdes loceklei Aivai Loginai

Pēc aktīva un panākumiem pilna 4 gadu darba Jaunmoku pilī, valdes priekšsēdētāja Aiva Logina ir nolēmusi doties pretī jauniem izaicinājumiem un pārtraukt darbu vēsturiskajā kompleksā.  

Savas darbības laikā Aiva ir devusi nozīmīgu ieguldījumu pils kompleksa un komandas attīstībā. Viņas vadībā Jaunmoku pils ir sasniegusi ievērojamus panākumus gan nacionālā, gan starptautiskajā telpā un piedzīvojusi ievērojamu izaugsmi dažādos aspektos.

Pils kompleksā veikti apjomīgi remonta un renovācijas darbi, tostarp ēku bojāto fasāžu atjaunošana, vēsturiskā jumta atjaunošana, kas tika izvirzīts Latvijas Būvniecības Gada balvai,  ēkas pamatu hidroizolācija un nepieciešamās infrastruktūras ierīkošana. 

Aivas apņēmība strādāt pie pils viesu apmierinātības rādītāju celšanas rezultējās ar dažādu uzlabojumu ieviešanu kā audio gids pils muzejā, izlaušanās spēles pagraba izveide, kompleksā tika uzlabotas arī parka ērtības – izveidoti celiņi, Mežaparka taka aktīvās atpūtas cienītājiem, uzstādīti soliņi un turpināts veidot jūgendstila dobes.  

Darba pienākumu pildīšanās laikā, ievērojami uzlabota kompleksa un komandas darbības efektivitāte, modernizējot, digitalizējot un pārveidojot pils kompleksa sistēmas un ikdienu.  Noteikti jāatzīmē projektu, kam ticēja tikai retais – attālinātā apsardze, tika veiksmīgi ieviesta Aivas līderības paspārnē.

Jaunmoku pils apgrozījums pēdējos četrus gadus, tāpat kā apmeklētāju skaits ir audzis. Profesionāli un jēgpilni veidojot Eiropas projektu konkursu pieteikumus, piesaistīti papildus 68 000 EUR gan kultūras aktivitātēm, gan muzeja piedāvājuma uzlabošanai.

Jaunmoku pils komanda izsaka pateicību Aivai par izcilo vadību, komandas garu un  nerimstošo degsmi ikdienas darbā. 

Jūnija beigās tiks izsludināts atvērts konkurss uz jaunā valdes locekļa amatu. Pārejas periodā valdes locekles pienākumus pildīs Diāna Birzniece, kura Jaunmoku pilī strādā vairāk kā 20 gadus un kopš 2006. gada pildīja izpilddirektores amata pienākumus. 

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?