Entry-header image

Jaunmoku pils parka liepu alejā skatāma Ievas Krūmiņas foto izstāde – “Par tēviem un meitām”

No 9. septembra līdz 1. novembrim Jaunmoku pils parka liepu alejā skatāma Ievas Krūmiņas radītā foto izstāde “Par tēviem un meitām”. Katrs fotoattēls ir kā stāsts, emociju avots, izstarojot rūpes, savstarpēju cieņu un mīlestības pilnu kopā būšanas svētlaimi. 

Saikne un prieks, kas dalīts starp tēviem un meitām, atdzīvojas caur Ievas foto objektīva prizmu. Fotogrāfijas stāsta par siltām, audzinošām un cieņpilnām attiecībām, kas veidojas no dzimšanas līdz pilngadībai, atgādinot, ka ģimenes saites ir nesaraujamas.

“Mans tētis ir mans varonis. Mans tētis ir labākais tētis uz pasaules! Es katru dienu viņu mīlu!”– tā ar savām domām dalās meitiņas par saviem tētiem, kuri ļāvušies fotosesijām ar fotogrāfi. Šis vaļsirdīgais un sirsnīgais noskaņojums atbalsojas visā izstādē, piedāvājot maigu ieskatu īpašajā saiknē starp tēviem un meitām. Tā ir neizrunāta mīlestības valoda, kas tiek stāstīta caur Ievas kameras objektīvu.

Fotogrāfe par savu iedvesmu izstādei saka: “Es vēlējos radīt telpu, kur saplūst pieķeršanās un spēks, kur katra fotogrāfija rezonē ar siltumu un drošu tēvišķās mīlestības apskāvienu.” 

Izstāde apmeklētājiem pieejama ik dienas, dodoties pastaigā pa pils teritoriju un Liepu aleju Ievas Krūmiņas foto – stāsti noteikti būs kā pievienotā vērtība rudenīgajai atpūtai.

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?