Entry-header image

Vasaras kafejnīca Jaunmoku pilī

Vasaras kafejnīca

Garda maltīte, mājīga, ģimeniska atmosfēra un viesmīlīga apkalpošana

Apvienojot dabas garšas un vasaras sezonas krāsas, ir radīti koši un gardi ēdieni gan lieliem, gan maziem, kas būs lielisks papildinājums nesteidzīgai pēcpusdienai vai vakaram. Maltīte kafejnīcā varbūt gan papildinājums viesošanās laikā, gan kā vizīte garām braucot. 

Romantiskai kopābūšanai diviem, sen gaidītai tikšanās reizei ar draugiem un ģimenes svinībām piemērots būs kafejnīcas trīs kārtu ēdienkartes piedāvājums.

Tūristu un pasākumu grupām izveidota ēdienkarte kafijas pauzēm, atpūtas brīžiem, pusdienām un vakariņām. Kafejnīcas piedāvājums ir radīts, lai nesteidzīgi izbaudītu vasaras garšu burvību un Kurzemes dabas šarmu.

Galdiņu rezervācija pa t. 26187442, Trīs kārtu vakariņas un grupu ēdienkarte ar iepriekšēju rezervāciju. 

Darba laiks: No 1.oktobra kafejnīcā maltītes tikai iepriekš veicot rezervācijas pa t. 26187442 un vienojoties par laiku!

Ārpus darba laika atsevišķi vienojoties

Kafejnīcas ēdienkarte

Trīs kārtu vakariņas

Grupu piedāvājums

Jaunmoku pils

Klientu atsauksmes

Dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Esi apjucis no plašā piedāvājuma? Iegādājies dāvanu karti un ļauj saņēmējam pašam izvēlēties ko piedzīvot un sajust Jaunmoku pilī!

Dāvanu karti piedāvājam iegādāties elektroniskajā versijā mūsu internetveikalā vai drukātā versijā, saņemot to pa pastu vai uz vietas Jaunmoku pils Informācijas stendā.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Cart
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?