Entry-header image

Kafejnīcas atmosfērā notiks I. Ziedoņa dzimšanas dienas svinēšana “ES ESMU VIENS… ES ESMU NESKAITĀMS”

“Es skaitīju un nonācu pie Viena,” rakstīja Imants Ziedonis. Godinot Dzejnieku 90. dzimšanas dienā, 19. maijā pl. 19.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē kafejnīcas atmosfērā notiks I. Ziedoņa dzimšanas dienas svinēšana “ES ESMU VIENS… ES ESMU NESKAITĀMS”. 

Svinēta tiks dzīve kā ceļš, ieraugot un apliecinot pasaules brīnumaino skaistumu.

Radošā komanda aicina:  “Būsim kopā, esam viņa savējie. Caur sapni un nomodu, iedvesmu un radīšanu, apzinoties cilvēcības apdraudējumu, jo “aiz upes ir karš” un “kā pasaulei ir galdam četras puses, un četri debess vēji viņu ārda”. Bet mums pieder mīlestība un laiks, kura pilnība atklājas tikai tukšumā. Un Dievā.” 

Ar sarunām, kurām nav ne sākuma, ne beigu, –  gan tām, kuras jau notikušas un 2000. gadā pierakstītas Māras Zālītes grāmatā “To mēs nezinām”, gan ar tām, kuras notiks šeit un tagad.  

Pie mākslinieka Jāņa Straupes veidotā Galda kopā būs Nora Ikstena, Māra Zālīte, Kaspars Znotiņš – ar dzeju, ar vārdu, ar domu par šodienu, par mums pašiem, Vestards un Aurēlija Šimkus – ar mūziku, kas atsaucas un saviļņo. 

Laiks būs mūžīgā tagadne, nenoteiktā bija. Vieta – mūžīgā kafejnīca, kuru iekārtojusi Ieva Jurjāne kopā ar Jāni Straupi.

Biļetes cena ir bērniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem – EUR 10.00 EUR, pārējiem 15.00. Tās var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs, Jaunmoku pils Informācijas centrā un e-veikalā

Uz tikšanos Jaunmoku pils Kolonnu zālē 2023. gada 19. maijā 19.00!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?