Entry-header image

Lote un Lieldienu ieskandināšana Jaunmoku pilī

Ieskandinot Lieldienas, suņu meitene Lote no Izmeklētāju ciema un Jaunmoku pils ielūdz mazos apmeklētājus uz radošu pēcpusdienu 9. aprīlī plkst. 17:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē.

Pirms izrādes, plkst. 17.00, būsiet laipni gaidīti piedalīties radošajā darbnīcā “OLIŅ BOLIŅ”, kurā, gaidot Lieldienas- kopīgi krāsosim, sēsim un dekorēsim dažādus dzīvos dekorus.

Plkst. 18.00 norisināsies izrāde “Lote un Lieldienas”. Liepājas Leļļu teātra izrādē atjautīgā suņu meitene Lote no Izgudrotāju ciema un viņas draudzene Marta uzzina satraucošu vēsti. Lieldienu priekšvakarā zaķim ir pazudušas krāsas. Kas gan tās par Lieldienām bez olu krāsošanas? Kur atrast krāsas? Kurš tās paņēmis? To spēj noskaidrot tikai īsti detektīvi.

Izrāde ir piemērota bērniem no 2 gadu vecuma. Tās ilgums ir 45 minūtes. Izrādes režisore un idejas autore ir Lelde Kaupuža. Lomās Denisa Braša, Signe Rezanova, Vija Mežale un Ingars Gudermanis.

Biļetes nopērkamas Jaunmoku pils un Biļešu paradīzes kasēs.

Ieejas maksa uz izrādi un radošo darbnīcu ir 9 EUR. Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.

Vairāk informācijas un rezervācija, zvanot uz 26187442 vai rakstot uz info@jaunmokupils.lv.

Lieldienu ieskandināšana Jaunmoku pilī

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Cart
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?