Entry-header image

Māmiņu dienā izskanēs Olgas Rajeckas un Vara Vētras koncerts

Mātes dienā, 14.maijā plkst. 17.00, Jaunmoku pils Kolonnu zālē notiks īpašs Mātes dienai veltīts dziedātājas Olgas Rajeckas un aktiera Vara Vētras koncerts “Vēstule māmiņai”.

Skatītāji tiks priecēti ar īpašu svētku koncertu, kuru ikviens aicināts baudīt kopā ar savu ģimeni!  Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies pianists Jānis Miltiņš. 

Koncertā izskanēs sirdssiltas dziesmas, kā, piemēram Raimonda Macata “Saullēkts”, kuru izpildīs Olga Rajecka – šī ir dziesma, kuru Olga izpildīja un kura tika uzrakstīta, kad viņa gaidīja savu meitu Mariju, tāpat skanēs arī dziesma “Tu esi skaista visos niekos sīkumos” un citas populāras un klausītāju mīlestību iemantojušas dziesmas un, protams, Vara Vētras dziesma “Māmiņai”, kas gadu gaitā jau kļuvusi par Mātes dienas himnu un tituldziesmu.

Lieliska iespēja koncerta apmeklētājiem plkst. 15.00 apmeklēt Jaunmoku pils muzeju gida pavadībā, maksājot tikai par ieejas biļeti muzejā.

Biļetes cenas uz koncertu ir no 15.00 – 25.00 EUR. Tās nopērkamas www.jaunmokupils.lv, kā arī Biļešu paradīzes kasēs. Vietas koncertā nav numurētas. Biļete paredz vietu konkrētu rindu ietvaros.

Stundu pirms koncerta darbosies kafijas bārs, kur varēs baudīt uzkodas un dzērienus. 

Apmeklētāji būs gaidīti izmantot arī kādu no Jaunmoku pils īpašajiem piedāvājumiem, kas ietver atpūtu un nakšņošanas iespējas viesnīcā. Vairāk informācijas www.jaunmokupils.lv

Koncertu ir plānots fotografēt un iegūtos attēlus publicēt. 

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?