Entry-header image

Savā vārda dienā, 22. jūlijā, Jaunmoku pils Kolonnu zālē uzstāsies Marija Naumova ar koncertprogrammu “Franču saulrietā”

Marija Naumova Jaunmoku pilī

Šī gada vasarā apritēs 15 gadi kopš Marija ar vīru un meitu iesēdās savā mazajā busiņā, lai dotos uz Parīzi, kur palika deviņus skaistus savas dzīves gadus. Francijas, it īpaši Parīzes gaisā, virmo neaprakstāma brīvības un neatkarības sajūta, vieglums, romantika un dzīvesprieks, kas atspoguļojas arī viņu mūzikā. Un kā gan bez mīlestības apcerējuma tajā!


Marija Naumova aicina Jūs pabūt kopā FRANČU SAULRIETA VAKAROS skaistas mūzikas pavadījumā, apburošajās Latvijas muižās un pilīs. Ir sagatavota akustiska programma, kurā būs dzirdamas Marijas vismīļākās franču dziesmas.
Jaunmoku pilī, Kolonnu zālē, 22. jūlijā, plkst. 19.00 svinēsim kopā Marijas Naumovas un visu Mariju vārda dienu.

Biļetes ir pieejamas Biļešu paradīzes tirdzniecības punktos klātienē un arī internetā: Biļetes uz Marijas Naumovas koncerts “Franču saulrietā” Tukums novads,Tumes pag. 2022. gada 22. jūlijs, piektdiena, 19:00 Jaunmoku pils (bilesuparadize.lv)

Skaistam un romantiskam vakaram, pēc koncerta, Jaunmoku pils būs sagatavojusi dažādus atpūtas piedāvājumus, kas ietvers gardu maltīti restorānā “CORNER’s”, kā arī nakšņošanas iespējas viesnīcā.

Vairāk informācijas par koncertu un atpūtas piedāvājumiem, iespējams uzzināt zvanot uz 26187442 vai rakstot info@jaunmokupils.lv.


Mēs Jūs ļoti gaidīsim! Nous avons hâte de vous voir!

Koncerta organizators: SIA Sinkopa

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?