fbpx
Entry-header image

Izstādes un ekspozīcijas

Muzeja telpās un parka teritorijā tiek nodrošinātas regulāras vietējo un ārzemju autoru mākslas un kultūrvēstures izstādes un ekspozīcijas

Aktuālās izstādes pilī un parkā

Senā podiņu krāsns

Ienākot pa pils parādes ieeju, skatam paveras pils lielākais lepnums – unikāla 20. gadsimta sākumā izgatavota podiņu krāsns, kas darināta no 130 podiņiem ar uzgleznotiem 50 dažādiem Rīgas un Jūrmalas skatiem. Tā bijusi dāvana Džordžam Armitstedam, tā brīža pilsētas galvai Rīgas 700 gadu jubilejā.

Jūgendstila interjera un vēstures ekspozīcijas

Meža ekspozīcijas

Atvērtā krājuma ekspozīcija

Lielizmēra priekšmetu ekspozīcija “Zirgvilkmes meža darbarīki atvērtajā krājumā” izvietota kompleksa saimniecības ēkā. Tā saturiski papildina pils 2.stāvā esošo “Meža apsaimniekošanas” ekspozīciju, sniedzot plašāku skatījumu uz meža apsaimniekošanas procesiem 20. gadsimtā.

Tajā apskatāmi tādi priekšmeti no Jaunmoku muzeja un sadarbības partneru krājumiem kā meža arkli, ecēšas, medību trofeju ragi u.c.

Atvērtā krājuma ekspozīciju var apskatīt muzeja publiskajos izglītojošajos pasākumos, vienojoties ar muzeju par tā apskati, kā arī skolēnu auditorijas muzejpedagoģiskās programmas “mammmadaba” ietvaros. 

Papildus apskatei var vērot meža darbu paraugdemonstrējumus koku stādīšanā un kokmateriālu zāģēšanā, kā arī ir iespēja to izmēģināt pašam apmeklētājam.

Kultūrvēstures un mākslas izstādes

Muzejs

Klientu atsauksmes

Muzeja darba laiks

Katru dienu no plkst. 9.00 līdz 19.00 
Tālr.  +371 26187442

Atpūta viesnīcā

Izbaudi nesteidzīgu atpūtu pilī

E-veikals

Ekskursijas muzejā, atpūtas piedāvājumi, suvenīri, u.c.

Dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Esi apjucis no plašā piedāvājuma? Iegādājies dāvanu karti un ļauj saņēmējam pašam izvēlēties ko piedzīvot un sajust Jaunmoku pilī!

Dāvanu karti piedāvājam iegādāties elektroniskajā versijā mūsu internetveikalā vai drukātā versijā, saņemot to pa pastu vai uz vietas Jaunmoku pils Informācijas stendā.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?