fbpx
Entry-header image

Ekspedīcija meža ekspozīcijā

Neparasti izpētes uzdevumi, atraktīvi praktiskie darbi un interesants stāstījums ļauj ģimenēm un nelielām grupām izzināt daudzveidīgo meža valstību. Ekspedīcija tiek veidota kā programmu cikls, kurā katra no tām vedinās iepazīt kādu no meža daļām – augiem, sēnēm un iemītniekiem.

Parkā

Ekspedīcija Nr. 1 - KOKI

Pirmā jeb Ekspedīcija Nr. 1 ir par kokiem – dominējošo augu formu meža ekosistēmā un daudzveidīgi izmantojamu dabas resursu.

Veidot koka mizas nospiedumu, atpazīt pēc lapām, augļiem, noteikt tā vecumu, garumu un augstumu pēc atšķirīgām metodēm – ir uzdevumi ekspedīcijas dalībniekiem Meža muzejā un pils parkā. Izaicinājums noteikti ir nozāģēt -219 g meža! Ekspedīcijas turpinājumam sagatavotā uzdevumu pakete ļauj jauniegūtās zināšanas izmantot patstāvīgi un dabā.

Parkā

Ekspedīcija Nr. 2 – ZVĒRU KAŽOKI

Otrā jeb Ekspedīcija Nr. 2 ir par Zvēru kažokiem – ar  mērķi izzināt, kādi kažokzvēri mīt Meža ekspozīcijās, kādēļ tiem ir nepieciešams kažoks un kā tas ietekmē to ikdienas gaitas. Teju vai visi zīdītājdzīvnieki, sagaidot ziemu, maina savu kažoku, arī tā krāsu.  Pēc dotajiem kažokādu paraugiem būs iespēja pārbaudīt savu erudīciju kažokzvēru atpazīšanā. Noslēgumā bērni varēs saņemt darba lapu ar dzīvnieku siluetiem un tajā izkrāsot sava mīļākā dzīvnieka meža ekspedīcijā redzēto dzīvnieka siluetu.

 

Muzejs

Klientu atsauksmes

Darba laiks

Katru dienu no plkst. 9.00 līdz 19.00 
Tālr.  +371 26187442

Atpūta viesnīcā

Izbaudi nesteidzīgu atpūtu pilī

E-veikals

Ekskursijas muzejā, atpūtas piedāvājumi, suvenīri, u.c.

Dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Esi apjucis no plašā piedāvājuma? Iegādājies dāvanu karti un ļauj saņēmējam pašam izvēlēties ko piedzīvot un sajust Jaunmoku pilī!

Dāvanu karti piedāvājam iegādāties elektroniskajā versijā mūsu internetveikalā vai drukātā versijā, saņemot to pa pastu vai uz vietas Jaunmoku pils Informācijas stendā.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?