Entry-header image

Vakances un personāla vadība

Aktuālās Vakances

SIA Jaunmoku pils, reģ.nr. 40003665610, ir atpūtas komplekss visai ģimenei pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, kompleksā tiek piedāvāts muzeja apmeklējums, izglītojošas aktivitātes un ekskursijas, daudzveidīgi pasākumi, svinības un nakšņošana viesnīcā.

Līdz ar jaunās sezonas sākumu aicinām savai komandai pievienoties: 

Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV un pieredzes aprakstu) e-pastā konkurss@jaunmokupils.lv 

Ja Tev ir jautājumi par vakanci, vari tos uzdot telefoniski klientu apkalpošanas vadītājai Vitai Zimertei, T. 28339515.

Savukārt mēs sazināsimies ar Tevi līdz 14.04.2023., ja redzēsim, ka vari būt mūsu kolēģis. 

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: SIA “Jaunmoku pils”, reģ. Nr. 40003665610, Tumes pagasts, Tukuma novads LV-3139, tālr. +371 63107125, e-pasta adrese: birojs@jaunmokupils.lv. Pretendenta dati tiks uzglabāti 7 mēnešus pēc to iesniegšanas un tad tiks dzēsti. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politika

Prakses iespējas

SIA “Jaunmoku pils” sadarbojas ar izglītības iestādēm, nodrošinot iespēju ar tūrismu un viesmīlību saistīto programmu audzēkņiem iespēju iegūt praktiskas iemaņas nākotnes profesijas apguvē.

Par prakses iespējām SIA “Jaunmoku pils” sazinieties ar mums, rakstot vēstuli uz info@jaunmokupils.lv vai pa tālruni 26187442.

Personāla vadība

Kas ir vērtīgākais pēc Jaunmoku pils darbinieku domām?

  • IZZIŅA UN IZAUGSME

Nemitīga attīstība, kuras centrā ir izziņa un aktīva interese, piedāvājuma un ekspozīciju attīstība un katra apmeklētāja personiskā izaugsme.

  • VĒRTĪGI PAVADĪTS LAIKS

Kvalitatīva un saturīga pieredze visos darbības aspektos. Izziņas iespējas, izklaide un pakalpojumi, kas sniegti ar cieņu pret apmeklētāja laiku, vajadzībām un interesēm.

  • VISPUSĪGA PIEREDZE

Fokuss uz vietas, pieredze un piedzīvojumi līdzās informācijai, uz stāstiem un plašāku kontekstu, līdzās faktiem.

Kā to panākt?

  • PĒC BŪTĪBAS

Dziļi, pamatīgi un daudzslāņaini. Investējot savu laiku, meklējot un pētot. Jo tikai tā ir vērts.

  • AIZRAUTĪGI

Ar dedzību par savu darbu un lepnums par savu darbavietu. Ar nerimstošu interesi par visu jauno. Ar vienlīdz augstām prasībām pret sevi un citiem.

  • KOMANDĀ

Kopā meklējot jaunus mērķus, pieveicot izaicinājumus un svinot panākumus. Kopjot draudzīgas un dzīvespriecīgas attiecības Jaunmoku pils kolektīvā un produktīvu sadarbību ar Latvijas Valsts mežiem un visiem mežu nozares dalībniekiem.

  • IEKLAUSOTIES

Viesos un kolēģos, apmeklētājos un partneros, nozares aktualitātēs un novada institūcijās, un Latvijas sabiedrībā kopumā. Ar izpratni reaģējot uz dažādo grupu vajadzībām un laikmeta sniegtajām iespējam.

2022. gadā SIA “Jaunmoku pils” saņēma apliecinājumu “Ģimenei draudzīgs darba devējs”

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?