fbpx
Entry-header image

Vakances un personāla vadība

Aktuālās Vakances

SIA Jaunmoku pils, reģ.nr. 40003665610, ir atpūtas komplekss visai ģimenei pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, kompleksā tiek piedāvāts muzeja apmeklējums, izglītojošas aktivitātes un ekskursijas, daudzveidīgi pasākumi, svinības un nakšņošana viesnīcā.

Aicinām savai komandai pievienoties

Personāla vadība

Kas ir vērtīgākais pēc Jaunmoku pils darbinieku domām?

Nemitīga attīstība, kuras centrā ir izziņa un aktīva interese, piedāvājuma un ekspozīciju attīstība un katra apmeklētāja personiskā izaugsme.

Kvalitatīva un saturīga pieredze visos darbības aspektos. Izziņas iespējas, izklaide un pakalpojumi, kas sniegti ar cieņu pret apmeklētāja laiku, vajadzībām un interesēm.

Fokuss uz vietas, pieredze un piedzīvojumi līdzās informācijai, uz stāstiem un plašāku kontekstu, līdzās faktiem.

Kā to panākt?

Dziļi, pamatīgi un daudzslāņaini. Investējot savu laiku, meklējot un pētot. Jo tikai tā ir vērts.

Ar dedzību par savu darbu un lepnums par savu darbavietu. Ar nerimstošu interesi par visu jauno. Ar vienlīdz augstām prasībām pret sevi un citiem.

Kopā meklējot jaunus mērķus, pieveicot izaicinājumus un svinot panākumus. Kopjot draudzīgas un dzīvespriecīgas attiecības Jaunmoku pils kolektīvā un produktīvu sadarbību ar Latvijas Valsts mežiem un visiem mežu nozares dalībniekiem.

Viesos un kolēģos, apmeklētājos un partneros, nozares aktualitātēs un novada institūcijās, un Latvijas sabiedrībā kopumā. Ar izpratni reaģējot uz dažādo grupu vajadzībām un laikmeta sniegtajām iespējam.

2022. gadā SIA “Jaunmoku pils” saņēma apliecinājumu “Ģimenei draudzīgs darba devējs”

DARBA IESPĒJAS PASĀKUMOS

Jaunmoku pils ir vieta skaistiem koncertiem un pasākumiem, tādēļ, rūpējoties par ikviena klienta labsajūtu, piedāvājam darba iespējas banketos un pasākumos viesmīlim, pavāram un trauku mazgātājam.

Par darba iespējām SIA “Jaunmoku pils” pasākumos un banketos sazinieties ar klientu apkalpošanas vadītāju Vitu Zimerti, t. 28339515 vai rakstot vēstuli uz info@jaunmokupils.lv

INFORMĀCIJA PAR KONKURSA GAITU UZ  SIA “JAUNMOKU PILS” VALDES LOCEKĻA AMATU

Noslēdzies konkurss uz SIA “Jaunmoku pils” valdes locekļa amatu. 2024.gada 23. janvārī Dalībnieku sapulce lēma valdes locekļa amatam virzīt Ievu Sīpolu. Informācija par konkursa norisi.

 

 

Prakses iespējas

SIA “Jaunmoku pils” sadarbojas ar izglītības iestādēm, nodrošinot iespēju ar tūrismu un viesmīlību saistīto programmu audzēkņiem iespēju iegūt praktiskas iemaņas nākotnes profesijas apguvē.

Par prakses iespējām SIA “Jaunmoku pils” sazinieties ar mums, rakstot vēstuli uz info@jaunmokupils.lv vai pa tālruni 26187442.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?