fbpx
Entry-header image

Sadarbības partneriem

Jaunmoku pils augstu vērtē savu līdzšinējo sadarbību ar dažāda veida organizācijām, piedāvājot izdevīgus piedāvājumus dažādiem pils sniegtajiem pakalpojumiem

Pakalpojumi sadarbības partneriem

Muzeja krājuma pakalpojumi

Kino Jaunmoku pilī

Jaunmoku noskaņu par atbilstošāko savai filmas idejai ir atzinuši  vairāki kino režisori. Piemēram, pils un parks redzami Unas Celmas filmā “Nerunā par to”, Ivo Kalpenieka filmā “Karaļi”, kā arī citu filmu epizodēs. Jaunmokas par filmēšanas vietu izvēlējušies ne tikai vietējie režisori, bet arī ārvalstu.  

Ja arī Jums ir vēlme uzņemt filmu, veidot kādu īpašu performanci, filmēt videoklipu vai darīt jebko citu radošu, kur ietvert kadrā greznos pils skatus, sazinieties ar mums un mēs Jums sagatavosim īpašu piedāvājumu +371 26107893 vai info@jaunmokupils.lv

Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte”

Dāvanu kartes

 Atpūta Jaunmoku pilī – brīnišķīga dāvana svētkos!

Atpūta viesnīcā

Izbaudi nesteidzīgu atpūtu pilī

E-veikals

Ekskursijas muzejā, atpūtas piedāvājumi, suvenīri, u.c.

Dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Esi apjucis no plašā piedāvājuma? Iegādājies dāvanu karti un ļauj saņēmējam pašam izvēlēties ko piedzīvot un sajust Jaunmoku pilī!

Dāvanu karti piedāvājam iegādāties elektroniskajā versijā mūsu internetveikalā vai drukātā versijā, saņemot to pa pastu vai uz vietas Jaunmoku pils Informācijas stendā.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?