Entry-header image

Restorāns

Garda maltīte, mājīga, ģimeniska atmosfēra un viesmīlīga apkalpošana.

Restorāns

CORNER's

CORNER’s ir mājas restorāns, kas piedāvā izsmalcinātus, sezonāli krāsainus ēdienus. Restorāna nosaukuma iedvesma ir rasta K.S Rhoads dziesmā “Our Corner of the Universe”, jo tas ir omulīgs stūrītis ēdiena, mākslas un dzīves baudītājiem Jaunmoku pils Muižas ēkas 2. stāvā.

Restorāna darba laiks

Piektdienās un sestdienās plkst. 12.00 - 21.00, bet svētdienās plkst. 18.00

Branči un banketi

CORNER's regulāri organizē brančus restorānā, kā arī gatavo maltītes un nodrošina apkalpošanu privātiem pasākumiem jebkurā nedēļas dienā

Produkti no vietējiem ražotājiem

Restorāns ēdiena pagatavošanai pārsvarā izmanto vietējos produktus, īpašu uzsvaru liekot uz meža labumiem un zivīm

Restorāna piedāvājums

Restorāns

Ēdienkarte

Ēdiens ir māksla, tāpēc CORNER’s pavāri, gatavojot restorāna ēdienkarti, ir gleznojuši kā uz audekla, eksperimentējot ar dažādām garšām, ēdienu kombinācijām un radot sezonāli krāsainu piedāvājumu.

Restorāns

Gardēžu tematiskās vakariņas

 Jaunmoku pils, sadarbībā ar restorānu CORNER’s, vismaz reizi mēnesī veido īpašus, tematiskus, atpūtas piedāvājumus, kas ietver ne tikai ceļojumu CORNER’s garšu pasaulē, bet arī izklaides un nakšņošanas iespējas pilī.

Restorāns

Banketi

Restorāns sagatavos īpaši pielāgotu ēdienkarti jebkuram Jūsu pasākumam, sākot ar branču uzņēmuma pasākumam un beidzot ar vegānisku kāzu mielastu. 

Restorāns

Klientu atsauksmes

Darba laiks

Piektdienās un sestdienās plkst. 12.00 – 21:00, bet svētdienās plkst. 12.00 – 18.00

Atpūta viesnīcā

Izbaudi nesteidzīgu atpūtu pilī

E-veikals

Ekskursijas muzejā, atpūtas piedāvājumi, suvenīri, u.c.

Dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Esi apjucis no plašā piedāvājuma? Iegādājies dāvanu karti un ļauj saņēmējam pašam izvēlēties ko piedzīvot un sajust Jaunmoku pilī!

Dāvanu karti piedāvājam iegādāties elektroniskajā versijā mūsu internetveikalā vai drukātā versijā, saņemot to pa pastu vai uz vietas Jaunmoku pils Informācijas stendā.

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?