fbpx
Entry-header image

Viesnīca

Karaliska atpūta Kurzemes pakalnos ieskautā lauku ainavā.

Jaunmoku pils viesnīcā Jūs sajutīsiet, cik dāsni pils un tās apkārtne lutina ar mūsdienu lielāko deficītu – neikdienišķu mieru un nepārspīlētu skaistumu.

Saviem apmeklētājiem mēs piedāvājam izvēlieties naktsmājas, atbilstoši savam noskaņojumam vai situācijai- trīs atšķirīgās ēkās un iekārtojumos. Greznu un romantisku nakšņošanu pilī divos numuriņos ar skatu uz rožu dārzu un pagalmu, mierpilnu atpūtu Muižas ēkas numuros vai ģimenisku kopābūšanu Dīķa namiņā.

Romantiska atpūta Pilskungs

Viesnīca

Pils istabas

Sapņot un pamosties pilī – iespējams ne tikai pasakās! Baudi karalisku atpūtu kādā no diviem vēsturiskajiem un romantiskajiem pils viesnīcas numuriņiem.

Viesnīca

Muižas ēkas istabas

Pils romantiski ainaviskajā koptēlā lieliski iederas Muižas ēka, kas pirms vairāk kā 100 gadiem bija zirgu stallis. Šodien tā ir mūsdienīga viesnīca ar 20 numuriem, kuros saglabāti oriģinālie koka elementi, radot dabisku sajūtu vēsturiskā vidē. Muižas ēkas viesnīcā iespējams izguldīt līdz pat 60 nakšņotāju- individuālos ceļotājus, mākslas, kultūras un dabas baudītājus un tūristu grupas.

viesnīca

Dīķa māja

Netraucēta lauku idille pils paspārnē. Ideāli piemērota ģimenēm vai nelielai cilvēku kompānijai.

Viesnīca

Rezervācijas noteikumi

Pilnie Viesnīcas pakalpojumu iegādes un izmantošanas noteikumi pieejami šeit.

Dāvanu kartes

 Atpūta Jaunmoku pilī – brīnišķīga dāvana svētkos!

Muzeja darba laiks

Katru dienu no plkst. 9.00 līdz 19.00 
Tālr.  +371 26187442

E-veikals

Ekskursijas muzejā, atpūtas piedāvājumi, suvenīri, u.c.

Viesnīca

Zaļā atslēga

Jaunmoku pils viesnīca ir saņēmusi Zaļās Atslēgas sertifikātu – apliecinājumu, ka viesnīca strādā videi draudzīgi, izmantojot ilgtspējīgus materiālus un pieejas resursu izmantošanai.

Viesnīca

Klientu atsauksmes

Dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Esi apjucis no plašā piedāvājuma? Iegādājies dāvanu karti un ļauj saņēmējam pašam izvēlēties ko piedzīvot un sajust Jaunmoku pilī!

Dāvanu karti piedāvājam iegādāties elektroniskajā versijā mūsu internetveikalā vai drukātā versijā, saņemot to pa pastu vai uz vietas Jaunmoku pils Informācijas stendā.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?