Entry-header image

Rudens brīvlaiks kā īsts piedzīvojums Jaunmoku pilī

Ikgadējais rudens brīvlaiks ir klāt. Tas nozīmē daudz prieka, piedzīvojumu, laisku neko nedarīšanu un iespējams, pat visu dienu pavadītu pidžamā.

Esam sagatavojuši notikumus un aktivitātes, kas dos iespēju interesanti un jēgpilni pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni. Savukārt, pēc aktīvas dienas, varēsiet kopā ļauties atpūtai Muižas ēkas numuros.

Būs iespēja, zem kājām kraukšķināt bagātīgi sakritušās koku lapas, dodoties pastaigā pa Meža parka pastaigu taku. Kad būsiet pilnām saujām sasmēlušies dabas enerģiju, aicinām izzināt Jaunmoku pils stāstu un salonus muzejā. Ieejas maksa pēc muzeja cenrāža.

   Īstiem dēķaiņiem piedāvājam izmēģināt spēkus izlaušanās spēlē “Zaļā meža melnie stāsti”, kur risinot dažādus atjautības uzdevumus un aktīvi darbojoties būs jārod iespēja laikā izkļūt no pils pagraba. Dalība spēlē EUR 30.00.

Savukārt, orientēšanās spēle “Pēddzinis” būs lieliska iespēja sarīkot īstas sacensības ģimenes starpā. Spēles laikā iejūtoties mednieka lomā un sekojot pa atstātajām pēdām, pils parkā ir jāatrod atbildes uz 9 interesantiem un brīžiem āķīgiem jautājumiem. Caur tiem ir iespēja iepazīt pili, tās apkārtni un vēsturi no cita rakursa. Dalības kartes iegāde EUR 2.00.

Vai zini, “Kas ir MPPT?” Tā ir izzinoša un atraktīva pastaiga jaunizveidotajā Mežaparka pastaigu takā Jaunmoku pils parkā. Takas izstaigāšana grupā no 5 līdz 30 personām gida pavadībā, pildot daudzveidīgus uzdevumus, kas pievērsīs uzmanību dabas daudzveidībai, putnu dziesmām, dižkokiem, parka mazajiem mistiskajiem iemītniekiem. 

Programmas cena sākot no EUR 35.00 | grupai.

Rudens brīvlaiks noteikti ir jāizmanto jauniem atklājumiem, tādēļ Ekspedīcija Mežā ekspozīcijā būs lieliska iespēja ielikt brangu ķeksi interesantu aktivitāšu sarakstā. Tevi sagaida neparasti izpētes uzdevumi, atraktīvi praktiskie darbi un interesants stāstījums, kas ļaus izzināt daudzveidīgo meža valstību. Programmas cena sākot no EUR 25.00/ grupai.

Nedēļa patiesi izskatās piepildīta, interesanta un piedzīvojumu līkločiem savīta. Taču, ko darīt, ja uznāk vēlme vienkārši pasnaust, noskatīties, kādu ģimenes filmu vai uzspēlēt, kādu līdzi paņemtu galda spēli? 

Atbildam, izvēlēties atpūtu Dīķa mājā vai Muižas ēkas numuros:

  • šajā laikā piemērosim nakšņošanai 3+ Ģimenes kartes īpašniekiem 15 % atlaidi;
  • Ģimenes numurs Dīķa mājā – 70.00 EUR;
  • Standarta numurs Muižas ēkā – sākot no 55.00 EUR divām personām.

Lieliska izvēle būs arī viesnīcas komplekts “Brīvdienas ģimenei”(4 personām) – 

EUR 170, kur iekļauts:

  • nakšņošana Dīķa mājā un brokastis 4 personām;
  • Jaunmoku pils muzeja apmeklējums un pastaiga Meža parka pastaigu takā
  • izlaušanās spēle “Zaļā meža melnie stāsti”;
  • orientēšanās spēle “Pēddzinis”/ darba lapa MPPT.

Ekskursijas, programmas un viesnīcas paketes aicinām pieteikt rakstot vai zvanot uz info@jaunmokupils.lv, t. 26187442.

Aiziet, dodamies rudens piedzīvojumos kopā!

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Cart
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?