fbpx
Entry-header image

Rudens ekskursijas Jaunmoku pilī

Rudens ekskursijas Jaunmoku pilī

Pavisam drīz jau skanēs skolas pirmais zvans un skolēni, tikko kā apsildījuši degunus skolas solā, dosies rudens ekskursijā. Varbūt šoreiz uz Jaunmoku pili? Jaunmoku pils muzejs piedāvā dažādas vēsturiskas un ar meža tēmu saistītas ekskursijas un izglītojošas programmas skolēniem no 1. – 12. klasei.

Vairākas no tām, piemēram, kā “Ekskursija pils dāmas pavadībā” par Jaunmoku pils vēsturi, “Tējas dārzs Tavā kabatā”, “Orientēšanās Jaunmoku pilī vai parkā” un “Pēddzinis Jaunmoku parkā” ir iekļautas Kultūras ministrijas programmā “Skolas soma”. Tās būs piemērotas skolēniem no 1.-12. klasei. Tāpat arī piedāvājam muzeja meža ekspozīcijas programmu “mammadaba”, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas valsts mežiem un būs piemērota skolēniem no 1.-9. klasei. Jaunmoku pils parkā aug dažnedažādi zāļu tēju augi. To iepazīšana un degustācija ir iespējama programmā “Zāļu tēju iepazīšana Meža muzejā”, kas būs saistoša vidusskolas vecuma skolēniem. Šī brīža jaunums ir Jaunmoku pils parkā izveidotā Mežaparka pastaigu taka, kuru programmas “Kas mīt MPPT?” ietvaros piedāvājam iepazīt un izstaigāt gida pavadībā vai individuāli, pildot speciāli tai sagatavotas uzdevumu lapas. Tā būs piemērota skolēniem no 5. – 9. klasei. Šī taka ir ierīkota ELFLA atklātā projektu konkursa ietvaros.

Jebkurā laikā pilī ir iespējams izkalt savu alumīnija vai sudraba laimes monētiņu, kas varētu nest daudz prieka un panākumu turpmākajā mācību procesā. Pēc muzeja apmeklējuma ir iespēja rezervēt piknika vietu pils parkā, kā arī piedāvājam uzrīkot meža kroketa turnīru visai klasei.

Papildus informācija par ekskursijām un izglītojošajām programmām, kā arī laika rezervācija, zvanot uz 26187442 vai rakstot info@jaunmokupils.lv.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?