fbpx
Entry-header image

Skolēnus aicina uz ikgadējo Putnu dienu Jaunmoku pilī

18. aprīlī no pl. 10.00 Jaunmoku pils muzejs aicina 5.- 9.klašu skolēnus – dabas vērotājus un izzinātājus – uz ikgadējo PUTNU DIENU. Praktiskas nodarbības, izsmeļoši stāstījumi un darbnīcas ļaus bagātināt zināšanas par putniem un to migrāciju Latvijā. 

Kā pareizi vērot putnus, praktiskā nodarbībā parkā parādīs “putnu vīri” Kaspars Funts un Kārlis Millers no Latvijas Putnu fonda. 

Ornitologs Dmitriju Boiko prezentācijas ietvaros sniegs izsmeļošu informāciju gan par Latvijas gada putniem vispār, gan par Latvijas Ornitoloģijas biedrības izvēlēto 2023. gada putnu – lakstīgalu.

Dabas aizsardzības pārvaldes Mobilajā dabas klasē, veicot dažādus izzinošus un aizraujošus uzdevumus, būs iespēja pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšanas par putniem, to daudzveidību un nozīmi dabā.

Putnu būru gatavošanas darbnīcā būs iespēja iepriecināt mūsu spārnotos draugus, sagādājot tiem mājvietu.

Jaunmoku pils muzeja aicinājumam piedalīties Latvijas Ornitoloģijas biedrības organizētajā 2023. gada Latvijas putna zīmējumu konkursā “Lakstīgalas dziesma Ukrainai” čakli atsaucās  Tukuma pilsētas pirmsskolnieki. Muzeja Meža ekspozīcijā būs iespēja apskatīt un novērtēt bērnu paveikto, kā arī iepazīties ar muzeja pastāvīgajām ekspozīcijām. 

Dienas noslēgumā būs iespēja izpildīt “cieto riekstu” Mežaparka pastaigu takā, izpildot tajā paslēpto uzdevumu, un iemūžināt viesošanos foto vietā. 

Dalībnieki tiek gaidīti ērtā, laika apstākļiem atbilstošā apģērbā un apavos, ja iespējams – ar līdzi paņemtu binokli.

Dalība Putnu dienā ir bez maksas. Grupas lūdzam pieteikt iepriekš līdz 17.aprīlim.

Vairāk informācija un dalības pieteikšana, sazinoties ar Jaunmoku pils Informācijas centru pa t. 26187442, e.: info@jaunmokupils.lv vai muzeja izglītojošā darba speciālisti pa t. 29540994.

Gaidīsim mierpilnu un skanīgu pavasari kopā!

Uz tikšanos Jaunmoku pilī

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?