fbpx
Entry-header image

Svētku atpūta divvientulībā vai kopā ar ģimeni

Nav mierpilnākas atpūtas par netraucētu, piesnigušu lauku idilli Neogotiskas pils paspārnē. Jaunmoku pils ir sagatavojusi īpašu svētku atpūtas komplektu piedāvājumu gan tiem, kuri alkst divvientulības, gan tiem kuri meklē aktīvus piedzīvojumus kopā ar visu ģimeni.

Komplekti sevī apvieno skaistu atpūtu kādā no pils, Muižas ēkas vai Dīķa mājas numuriņiem, pils apskati ar audio gidu, kas iepazīstinās ar pils vēsturi un ļoti interesantiem faktiem par pili, kādu no sezonas aktivitātēm, piemēram, pastaigu ar sniega čībām pasakaini piesnigušajā pils parkā. Iespēju, kopā ar ģimeni, izmēģināt spēkus izlaušanās istabā un atklāt Zaļā meža melnos stāstus vai caur aktīvu orientēšanās spēli veikt āķīgus uzdevumus.

Romantiskās atpūtas cienītājus sagaida iespēja izkalt pašiem savu laimes monētu. 

Kas gan ir atpūta bez gardām uzkodām. Komplektos dažādās kombinācijās iekļauti arī ģimenes uzņēmuma MADA gardumu grozi. Pārus priecēs Jaunmoku pils sarūpētais dzirkstošais pārsteigums.

Komplekti rezervējami līdz katras nedēļas pirmdienai (ieskaitot), vēlākām rezervācijām  iespējamas citas komplekta variācijas, neiekļaujot uzkodu piedāvājumu. 

Sīkāka ar piedāvājumiem var iepazīties zemāk vai https://jaunmokupils.lv/produkta-kategorija/ipasie-atputas-piedavajumi/

Izvēlies savu svētku atpūtas komplektu un rezervē pa t. 26187442 vai e-pastu: info@jaunmokupils.lv

Lai pasakains svētku gaidīšanas laiks un brīnumu piepildīti svētki!

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?