fbpx
Entry-header image

TEĀTRA TENORU un Andra Ērgļa koncerts Jaunmoku pilī

Jaunm

Sveicot pavasari, Teātra Tenori un Andris Ērglis aicina uz īpašu svētku koncertu 12. martā, plkst. 17:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē.

Pavasara un Sieviešu dienas noskaņās īpaši izveidotajā Teātru Tenoru svētku  programmā skanēs latviešu un pasaules mūzikas pērles, dziesmas no tenoru klasiskā repertuāra.

Koncertā piedalīsies Teātru Tenori – Latvijas Nacionālās Operas un Baleta teātra solists  Juris Jope , Operetes teātra galveno lomu atveidotājs – Emīls Kivlenieks kā arī seriālu zvaigzne, aktieris Kristians Kareļins. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa.

Koncerta īpašais viesis- Andris Ērglis.

Jaunā tenorālā skanējumā  varēs baudīt tādus hitus  kā – Dona un Ozola  “Salauzta sirds”,  Prāta Vētras “Tavas mājas manā azotē” un  “Brīvdiena”, Jāņa Aišpura „Kalniem pāri”,  Eda Šīrana  „Perfekta”, “O, Sole mio”,  “Besame mucho”, “Amigos para siempre”, Raimonda Paula „Ziemeļblāzmas romance” un citas dziesmas. Būs arī pirmatskaņojumi. 

Biļetes nopērkamas Jaunmoku pils un Biļešu paradīzes kasēs.

Ieejas maksa 20 un 15 EUR.

Pēc koncerta, esiet laipni gaidīti izmantot kādu no Jaunmoku pils īpašajiem vakara piedāvājumiem, kas ietver gardu četru kārtu maltīti un aktivitātes pils muzejā, kā arī nakšņošanas iespējas viesnīcā.

Vairāk informācijas un rezervācija, zvanot uz 26187442 vai rakstot uz info@jaunmokupils.lv.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, izņemot bērnus un jauniešus līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot).  Pasākuma laikā, apmeklētājiem jālieto medicīniskās maskas, vai maskas ar FFP2 filtru, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam. Bērni no 7 – 11 gadu vecumam var lietot skolā izsniegtās auduma maskas.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?