fbpx
Entry-header image

Tukuma Tēlotājmākslas studijas dalībnieču izstāde “Krāsu lidojums”

No 4. jūnija līdz 25.jūlijam Torņa zālē apmeklētāji aicināti apskatīt Tukuma Tēlotājmākslas studijas dalībnieču izstādi “Krāsu lidojums”. 

“Zilajās debesīs krāsu ienes taureņi, atainojot mainīgo krāsu paleti un ietverot spilgtas krāsas, kas izkaisītas, izkliedētas, plūst dabā un ietekmē viena otru, lai radītu kustību, krāsu izraisītu prieku un sajūtu krāsu lidojumā. Taureņi debesīs –  enerģijas pilnas dabas gleznas ar krāsu vibrāciju un dzīvību…”, tā par izstādi izsakās autores.

Izstādē būs skatāmi gleznotājas un pedagoģes Sņežanas Tišleres vadītās grupas dalībnieku Ilvas Bārenes, Natālijas Kroškinas, Ilzes Legzdiņas, Ilzes Antules, Daces Majevskas, Jolantas Balodes, Lailas Ingevicas, Maritas Bērziņas un Solvitas Subotas radošie darbi. 

Biedrība “Tukuma Tēlotājmākslas studija” dibināta 2009. gada 11.decembrī. Studijā darbojas 2 dalībnieku grupas, katra ar savu vadītāju: gleznotājas un pedagoģes Sņežanas Tišleres grupā regulāri darbojas 14 dalībnieki, savukārt otrajā grupā ar vadītāju – mākslinieci un pedagoģi Ingu Brīniņu – 8 dalībnieki. Vēl 8 dalībnieki – interesenti piedalās konkrētos projektos. Studija aktīvi atbalsta dažādus pasākumus, kā arī regulāri veido dažādas tematiskas izstādes un dalībnieku personālizstādes.

Izstāde apskatāma muzeja darba laikā. 

Ieejas maksa: pēc muzeja cenrāža, apmeklējuma ietvaros. 

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?