Entry-header image

“Vasaras impresijas” Jaunmoku pilī

Vasaras impresijas

14. augustā plkst. 16.00 esiet mīļi gaidīti uz šarmantu, vasaras izskaņas koncertu “Vasaras impresijas” Jaunmoku pils Kolonnu zālē. Koncertprogrammu “Vasaras impresijas” raksturo viegla, vasarīgi romantiska noskaņa, kuru caurstrāvo smalki niansēta un stilistiski daudzveidīga vokāli instrumentāla un instrumentāla mūzika.

Emocionāli krāšņā saspēlē mūzikā satiksies Inga Šļubovska (soprāns), Dita Krenberga (flauta), Inita Malnača (čells) un Ilze Ozoliņa (klavieres). Kamermūzikas programmā mākslinieces izvēlējušās ietvert 20./21.gs. latviešu autoru skaņdarbus, kā arī angļu komponistu mūziku.

Koncertā skanēs latviešu komponistu  Arvīda Žilinska, Elgas Īgenbergas, Jāņa Mediņa, Ivara Vīgnere, Pētera Plakida, Daces Aperānes un šī gada jubilāru Artūra Maskata un Jēkaba Jančevska mūzika, kā arī angļu komponistu  – sera Henrija R.Bišopa, Džona Ratera un Mihaela Heda opusi.

Biļetes cena iepriekš pārdošanā 12 EUR, koncerta dienā 15 EUR. Biļetes ir iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs, kā arī šeit.

Koncertu ir plānots fotografēt un iegūtos attēlus publicēt.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?