fbpx

Ballīte pie Meženītēm

Meža muzeja fejas – Ziedu feja un Koku feja – programmas laikā bērni varēs aktīvi iesaistīties un līdzdarboties atraktīvās aktivitātēs – radošajās darbnīcās, cepumu rotāšanā, meža un pļavu gudrību izzināšanā. Ikvienam par piemiņu no šī brīnumainā piedzīvojuma būs arī iespēja izgatavot dāvaniņu sev vai saviem tuvajiem.

Programmas ietvaros mazajiem viesiem būs iespēja satikt un iepazīt Meženītes tuvāk. Katra no viņām ir ar savām unikālajām zināšanām un katra pārstāv kādu citu Meža Valstības daļu. Ziedu Meženīte pārzin Latvijas skaistākos un vērtīgākos ziedus, kā arī spēj atrast pašas gardākās meža ogas. Savukārt Koku Meženītei piemīt lieliskas zināšanas par Latvijas kokiem un viņa prot saprasties ar putniem un dzīvniekiem.

Programma piemērota bērniem no 4 līdz 12 gadu vecuma. Tas būs aizraujošs un neaizmirstams notikums, kuru izdzīvot kopā ar ģimeni, klases biedriem vai dzimšanas dienas ballītē.

Dalības maksa: 7 EUR personai

Programmu ir jārezervē  iepriekš, sazinoties ar Jaunmoku pils Informācijas centru pa t. +371 26187442 vai info@jaunmokupils.lv

Tā ir pieejama katru dienu no 9:00-17:00, ārpus darba laika atsevišķi vienojoties un par papildus samaksu.

Mūsu piedāvājums

35.00175.00

Noskaties video par mūsu pili un tās apkārti

Jums ir jautājumi par šo piedāvajumu?

Sazinieties ar mūsu komandu, lai uzzinātu vairāk par Jaunmoku pils piedāvajumu.

Informācijas centra Tālrunis: 
+37126187442, info@jaunmokupils.lvPieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?