fbpx

Ekspedīcija Meža ekspozīcijā

Neparasti izpētes uzdevumi, atraktīvi praktiskie darbi un interesants stāstījums ļauj ģimenēm un nelielām grupām izzināt daudzveidīgo meža valstību. Ekspedīcija tiek veidota kā programmu cikls, kurā katra no tām vedinās iepazīt kādu no meža daļām– augiem, sēnēm un iemītniekiem.

Pirmā jeb Ekspedīcija Nr. 1 ir par kokiem – dominējošo augu formu meža ekosistēmā un daudzveidīgi izmantojamu dabas resursu.

Veidot koka mizas nospiedumu, atpazīt pēc lapām, augļiem, noteikt tā vecumu, garumu un augstumu pēc atšķirīgām metodēm – ir uzdevumi ekspedīcijas dalībniekiem Meža muzejā un pils parkā. Izaicinājums noteikti ir nozāģēt -219 g meža! Ekspedīcijas turpinājumam sagatavotā uzdevumu pakete ļauj jauniegūtās zināšanas izmantot patstāvīgi un dabā.

Otrā jeb Ekspedīcija Nr. 2 ir par Zvēru kažokiem – ar  mērķi izzināt, kādi kažokzvēri mīt Meža ekspozīcijās, kādēļ tiem ir nepieciešams kažoks un kā tas ietekmē to ikdienas gaitas. Teju vai visi zīdītājdzīvnieki, sagaidot ziemu, maina savu kažoku, arī tā krāsu.  Pēc dotajiem kažokādu paraugiem būs iespēja pārbaudīt savu erudīciju kažokzvēru atpazīšanā. Noslēgumā bērni varēs saņemt darba lapu ar dzīvnieku siluetiem un tajā izkrāsot sava mīļākā dzīvnieka meža ekspedīcijā redzēto dzīvnieka siluetu.

Ekspedīcija MEŽA Ekspozīcijā un piemērota ģimenēm un mazām grupām (līdz 15 personām).

Programmu ir jārezervē vismaz vienu dienu iepriekš, sazinoties ar Jaunmoku pils Informācijas centru pa t. +371 26187442 vai info@jaunmokupils.lv

Tā ir pieejama katru dienu no 9:00-17:00, ārpus darba laika atsevišķi vienojoties un par papildus samaksu.

 

Mūsu piedāvājums

23.0040.00

Noskaties video par mūsu pili un tās apkārti

Jums ir jautājumi par šo piedāvajumu?

Sazinieties ar mūsu komandu, lai uzzinātu vairāk par Jaunmoku pils piedāvajumu.

Informācijas centra Tālrunis: 
+37126187442, info@jaunmokupils.lvPieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?