fbpx

SHIPSEA koncerts Dārza svētkos

Jaunmoku pilī  Dārza svētku noslēgumā uzstāsies SHIPSEA!

21. jūlijā Jaunmoku pilī notiks viens no gada gaidītākajiem notikumiem – Dārza svētki. Atzīmējot SIA “Jaunmoku pils” 20 gadu jubileju, šogad svētku tēma ir “Tikšanās, satikšanās un atkalredzēšanās”. Šī diena būs piepildīta ar dažādām aktivitātēm gan lieliem, gan maziem, bet svētku noslēgumā plkst. 18:00 notiks SHIPSEA koncerts.

Koncertprogrammā tiks ietvertas kompozīcijas no Shipsea – Jāņa Šipkēvica –  daiļrades – “Tavi viļņi”, “Pie upes”, “Dunka” un “Siltā gaismā”, kas iekļautas albumā “Apgaismo mani”, kā arī dziesmas no Shipsea jaunākā albuma “Lielās cerības”. Programma tiks papildināta arī ar citu komponistu skaņdarbiem, kas būtiski pašam mūziķim.

SHIPSEA koncerts Jaunmoku pils dārzā ienesīs enerģiju un piedāvās muzikālu baudījumu apmeklētājiem. Uz skatuves kopā ar Jāni Šipkēvicu kāps arī citi talantīgi mūziķi, kuri šo programmu tikai paspilgtinās. Koncertā piedalīsies arī ģitārists Miķelis Putniņš, bunģieris Rūdolfs Dankfelds, basģitārists Jānis Rubiks un divas spēcīgas piebalsis – Una Daniela un Gabriēla Zvaigznīte.

Šī gada vasarā aprit tieši desmit gadi kopš mūziķis, komponists un multiinstrumentālists Jānis Šipkēvics uzdrošinājies doties muzikālos meklējumos, savu solo projektu nodēvējot SHIPSEA vārdā. Jānis Šipkēvics ir darbojies vairākos, žanriski daudzveidīgos muzikālos projektos. Viņa unikālais balss tembrs un diapazons apvienojumā ar viņam raksturīgo, eksperimentālo orģinālmūzikas stilu spēj aizkustināt un radīt jaunus muzikālus iespaidus.

Biļetes uz koncertu pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cena – 25 EUR.

Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Pasākums notiek ar Tukuma novada domes Kultūras projekta finansiālu atbalstu.

Dārza svētku dienas programma tiks precizēta, tuvojoties pasākumam.

Tiekamies Jaunmoku pilī!

Mūsu piedāvājums

25.00

Pieejams!

Noskaties video par mūsu pili un tās apkārti

Jums ir jautājumi par šo piedāvajumu?

Sazinieties ar mūsu komandu, lai uzzinātu vairāk par Jaunmoku pils piedāvajumu.

Informācijas centra Tālrunis: 
+37126187442, info@jaunmokupils.lvPieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?