Smilšu aplikācija “Krāso ar smiltīm”

Smilšu aplikācijas ir vienkārša, ātri apgūstama un aizraujoša aktivitāte bērniem, ar krāsainām smiltīm krāsojot dažādu zīmējumu kartītes. Rezultātā izveidojas krāsaina, koša un katram pilnīgi atšķirīga smilšu glezniņa, kas saglabāsies un priecēs jūs vēl ilgi.

Krāsojot smilšu aplikācijas, nebūs nepieciešams lietot papildus līmi vai smērēt rokas – speciāls līmpapīrs jau ir iestrādāts aplikāciju kartiņās, tāpēc smiltis pielips klāt uzreiz, tiklīdz noņemsiet aplikācijas virsējo papīra kārtu. Katra zīmējuma detaļa ir atdalīta, kas ļauj pielipināt attiecīgās krāsas smiltis ierobežotā platībā, saglabājot zīmējuma kontūras. Tas šo produktu padara tik īpašu, jo zīmējumus ir iespējams izkrāsot ļoti precīzi pēc iedalītajām kontūrām un panākt akurātu rezultātu.

Turklāt – esiet radoši! Esam izmēģinājuši, ka kartītes iespējams izkrāsot ne tikai ar smiltīm, bet lipināt klāt (bez papildus līmes izmantošanas) arī garšvielas, putraimus, pogas, dabas materiālus un daudz ko citu!

Komplektā pieejamas 4 aplikācijas kartītes. Pieejamas divu veidu komplekti – “Meža iemītnieki” un “Lauku sēta”. Izdarot pirkumu, lūgums pie papildus informācijas norādīt, kuru no komplektiem vēlaties iegādāties

Mūsu piedāvājums

17.50

Nav noliktavā

Noskaties video par mūsu pili un tās apkārti

Jums ir jautājumi par šo piedāvajumu?

Sazinieties ar mūsu komandu, lai uzzinātu vairāk par Jaunmoku pils piedāvajumu.

Informācijas centra Tālrunis: 
+37126187442, info@jaunmokupils.lvGrozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?