Vasaras impresijas | Jaunmoku pils Kolonnu zāle

Apraksts

14. augustā plkst. 16.00 esiet mīļi gaidīti uz šarmantu, vasaras izskaņas koncertu “Vasaras impresijas” Jaunmoku pils Kolonnu zālē. Koncertprogrammu “Vasaras impresijas” raksturo viegla, vasarīgi romantiska noskaņa, kuru caurstrāvo smalki niansēta un stilistiski daudzveidīga vokāli instrumentāla un instrumentāla mūzika.

Emocionāli krāšņā saspēlē mūzikā satiksies Inga Šļubovska (soprāns), Dita Krenberga (flauta), Inita Malnača (čells) un Ilze Ozoliņa (klavieres). Kamermūzikas programmā mākslinieces izvēlējušās ietvert 20./21.gs. latviešu autoru skaņdarbus, kā arī angļu komponistu mūziku.

Koncertā skanēs latviešu komponistu  Arvīda Žilinska, Elgas Īgenbergas, Jāņa Mediņa, Ivara Vīgnere, Pētera Plakida, Daces Aperānes un šī gada jubilāru Artūra Maskata un Jēkaba Jančevska mūzika, kā arī angļu komponistu  – sera Henrija R.Bišopa, Džona Ratera un Mihaela Heda opusi.

Biļetes cena iepriekš pārdošanā 12 EUR, koncerta dienā 15 EUR.

Pēc biļešu iegādes, uz Jūsu norādīto e-pastu, 2 dienu laikā tiks nosūtīta elektroniskā biļete, kuru būs jāuzrāda ierodoties uz koncertu.

Koncertu ir plānots fotografēt un iegūtos attēlus publicēt.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Noskaties video par mūsu pili un tās apkārti

Jums ir jautājumi par šo piedāvajumu?

Sazinieties ar mūsu komandu, lai uzzinātu vairāk par Jaunmoku pils piedāvajumu.

Informācijas centra Tālrunis: 
+37126187442, info@jaunmokupils.lvMūsu piedāvājums

12.00

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?