fbpx
Entry-header image

Sākoties jaunajam 2022. gadam, Jaunmoku pils ievieš jaunu vizuālo identitāti

Jaunmoku pils identitāte

Jauns logo, specifiska krāsu gamma un liekti grafiskie elementi raksturo jauno Jaunmoku pils vizuālo identitāti, kas pakāpeniski tiks ieviesta visos vizuālajos un saziņas materiālos.

Pavasara un Sieviešu dienas noskaņās īpaši izveidotajā Teātru Tenoru svētku  programmā skanēs latviešu

“Būdama viena no jaunākajām pilīm Latvijā, Jaunmoku pils ir nemitīgā attīstībā un pilnveidē. Pakāpeniski ieviešot vizuālās pārmaiņas, vēlamies atspoguļot mūsu galveno vadmotīvu “iesakņoti rītdienā”. Jaunais pils logo un izvēlētie grafiskie elementi atspoguļo pils stabilitāti un pastāvību, bet tajā pašā laikā arī spēju mainīties un pielāgoties. Logo abās liektajās līnijās ir atainoti pakalni, caur kuriem, braucot pa Ventspils šoseju, var redzēt pils torni. Vēl zīmīgāk – tās ataino abus pils attīstības virzienus – pils kompleksa kultūrvēstures saglabāšanu un mežu apsaimniekošanas tematiku, ņemot vērā, ka pils ir celta kā medību pils, gan to, ka kopš 70 gadiem par pils saglabāšanu ir rūpējusies mežu nozare,” stāsta SIA “Jaunmoku pils” valdes locekle Aiva Logina.

Pārmaiņu laiks jau ir sācies, 120. jubilejas gadu noslēdzot ar pils jumta seguma nomaiņas uzsākšanu, atjaunojot tā sākotnējo izskatu, kas bija zīmīgs ar divu krāsu dakstiņu ornamentu un vairākām izbūvēm jumta plaknē un pils tornī. Tāpat ir arī vairāki jauninājumi Jaunmoku pils muzeja darbā – ir atvērta unikāla izlaušanās istaba “Zaļā meža melnie stāsti”, kā arī drīzumā tiks noslēgts darbs pie atvērtā krājuma telpas izveides, kas ļaus piedāvāt publiskai apskatei ievērojami lielāku muzeja krājuma daļu, nekā tas ir bijis līdz šim.

Turpinot jaunās vizuālās identitātes ieviešanas procesu, tiek prezentēta arī jaunā Jaunmoku pils mājaslapa, kas būs daudz ērtāka un lietotājam vieglāk uztverama.  Mājaslapas informatīvās pamatfunkcijas tiks papildinātas arī ar e-veikala sadaļu, ļaujot apmeklētājiem iegādāties pils sniegtos pakalpojumus attālināti.

Jaunmoku pils kompleksa apmeklētāji arvien tiek aicināti iepazīt pils vēstures un Meža muzeja ekspozīcijas, atpūsties vēsturiskā dizaina viesnīcas numuriņos, izmantot vēsturiskās telpas pasākumiem kā arī doties pastaigās pils parkā.

Pieraksties un uzzini par jaunumiem pirmais!

Grozs
  • No products in the cart.
× Jums ir jautājumi?